Grafika

Pojem grafika je velmi obsáhlý. Zahrnuje jak návrh pozvánky na Vaši firemní akci či facebookový banner s novoročním blahopřáním pro Vaše zákazníky, tak celý návrh korporátní identity včetně návrhu loga a webových stránek. 

Naše společnost zvládne pokrýt celou tuto škálu. Zkušeností s dílčími podpůrnými grafikami máme již nepřeberné množství a ty komplexní; byť jsou časově náročnější a jde o dlouhodobou spolupráci; už také dávno nezvládneme spočítat na svých kopýtkách. A to i přesto, že už nás je více než jen tři zebry. 

Mnoho našich jednorázových zakázek přerostlo v dlouhodobou spolupráci a my tak pomáháme tvořit tvář společnosti - ať jde o restauraci, kavárnu, kancelář nebo obchodní centrum. Těší nás, když návrh interiérových tapet a meníček zpříjemní zákazníkům posezení v kavárně. Stejně tak jsme rádi, když předaná vizitka zaujme obchodního partnera a s radostí si ji uloží. Nebo když naše storíčka sbírají na Instagramu hodně lajků :-)

Pro cenovou nabídku grafických služeb šitou na míru Vašim potřebám prosím využijte náš kontaktní formulář nebo nám zašlete e-mail na adresu: 

info@trizebry.cz