O nás

Jsme reklamní a tisková agentura, která se primárně zaměřuje na velkoformátový tisk, reklamní předměty a reklamní textil. 

Po absolvování umělecké školy jsme jako grafikové začali pracovat na poli retailu s obchodními centry – postupně se naše spolupráce prohlubovala, portfolio center se značně rozšiřovalo a kromě grafiky jsme se pustili i do samotné výroby tiskovin. Z fyzické osoby se stala společnost a my jsme postupně dokázali vyhovět téměř každému přání našich klientů. 

I když se občas objevila nějaká nová výzva, dokázali jsme si s ní vcelku hravě poradit především díky bohatým zkušenostem – vždyť naše nejdelší spolupráce brzy oslaví 15 let. V rámci této spolupráce jsme tvořili kampaně "na klíč," tedy od samotného grafického vizuálu až po kompletní zajištění akcí. 

Kromě obchodních center jako takových jsme si vybudovali vazby také s jejich nájemci – retailovými společnostmi, které se na nás obracejí pro pomoc s grafikou, tiskem i celkovou marketingovou podporou. 

Společně s objemem a rozmanitostí práce se naše společnost začala věnovat dalším službám a nyní zajišťujeme komplexní reklamu počínaje výrobou reklamních předmětů, potiskem textilu, grafikou, tiskem i zajištěním výlepů a pronájmů velkoformátových ploch, až po komplexní marketingovou podporu včetně propagace na sociálních sítích.  

Naše práce