Naše služby

Grafika

Zabýváme se jak dílčími návrhy celé škály tiskovin a příspěvků na sociální sítě, tak i kompletní identitou společností či eventů.

Velkoformátový tisk

Hravě si poradíme s jakkoli velkou zakázkou. Používáme 9barevnou tiskárnu s nejlepším barevným výstupem a tiskneme na široký výběr materiálů, od papíru přes banner až po samolepky. 

Reklamní předměty

Reklamní předmět zvýší povědomí o Vaší značce a jeho uživatel si Vás tak lépe zapamatuje. Nabízíme širokou škálu praktických i nevšedních předmětů k potisku.  

Správa sociálních sítí

I v této oblasti je naše služba celistvá - navrhneme strategii komunikace, připravíme příspěvky i jejich propagaci a následně zpracujeme výsledky.

Fotoobrazy

Obrazy z Vašich fotografií vyrábíme s maximální precizností na pečlivě vybrané a kvalitní materiály. Používáme 9barevnou tiskárnu s nejlepším barevným výstupem na trhu.
www.fofr-obrazy.cz 

Fotopozadí

Výrobou fotopozadí se zabýváme od roku 2011. Od té doby jsme pro Vás vytvořili opravdu mnoho motivů, které splní nejen Vaše nároky na design, ale také přísné ekologické a požární normy.
www.ceskafotopozadi.cz


Díky našem zkušenostem na poli obchodních center umíme zajistit jakékoli akce od návrhu grafiky, přes výrobu doprovodných tiskovin, reklamního textilu, dekorativních prvků, až po propagaci na sociálních sítích. 

Zkušenosti máme jak s bannery přes celý plot staveniště, tak i s jemnou dekorativní stěnou z umělých květin. Nezalekneme se žádné výzvy, ba právě naopak se rádi pouštíme do nových projektů a rozšiřujeme tak své znalosti a dovednosti - vždy při zachování profesionálního přístupu.