Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou alfou i omegou dnešní doby. Kdo není na Instáči, jako by neexistoval. Zorientovat se ale ve všech možných nástrojích, které můžete na sociálních sítích využívat, není pro běžného uživatele lehké. 

Aby naše služby byly opravdu komplexní, pustili jsme se i do objevování světa SoMe (social media) a na základě všech našich marketingových zkušeností se nám podařilo se v něm velmi rychle zorientovat a našim zákazníkům jsme tak pomohli k vybudování lepší image nebo zvýšení prodeje. 

Jsme grafici - umíme tak Vaše příspěvky nejen správně zpropagovat, ale také správně navrhnout - ať už vytvořením poutavé grafiky nebo skvělými fotkami. Spolupráce s námi Vám tak zajistí jasný přehled o strategii propagace a plánovaném vývoji značky - předáme Vám návrhy vizuální komunikace, plán nastavení reklam a následně vyhodnocení výsledků. 

Pokud disponujete vlastním grafikem, samozřejmě s ním rádi navážeme spoluprací a na již vytvořený kontent navrhneme správnou formu propagace. Služby našim zákazníkům nastavujeme na míru - pro nabídku reflektující Vaše potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mailové adrese:

info@trizebry.cz